SLUŽBY » Vánoční dekorace
Vánoční dekorace

Naše vánoční dekorace jsou vytvářeny na míru, jsou jedinečné, respektují prostor, ve kterém jsou umístěny i nároky zákazníků. Výzdoba o vánocích může být decentně vkusná a přesto vám pomůže navodit ten správný efekt vánočního období. U nás v AZ Dekorace nabízíme širokou škálu vánoční výzdoby od světelné výzdoby na veřejné osvětlení přes vánoční stromy, vánoční girlandy, světelné závěsy a LED rampouchy až po dekorační prvky z jehličí, plastové ozdoby či látkové dekorace.

Motivy: různé druhy (vločky, hvězdy, zvonečky, květiny nebo abstraktní motivy, vyrobíme ale i vánoční dekorace podle Vašich návrhů)
Materiál: Hliníková konstrukce obtažená světelným kabelem (žárovky nebo LED) nebo vyplněná kobercem z jehličí a světelným řetězem. Vyrábíme různé velikosti i barvy

světelná dekorace - veřejné osvětlení
Výzdoba měst a obcí

Veřejné osvětlení vyzdobené fantastickými vánočními motivy vloček, hvězd, zvonků. Girlandy, vánoční stromy s množstvím ozdob, světel a dárků. Osvětlení náměstí, budov, ulic, parků, kašen a dalších veřejných prostranství. To vše jsou symboly navozující atmosféru Vánoc. To vše jsou vánoční dekorace ulic obcí podle nás. Jak Vy si představujete vánoční aranžmá města? Sdělte nám je a my Vaše přání uskutečníme.

Výzdoba obchodního centra

 

Výzdoba pro Obchodní centra

Vánoční dekorace a obchodní centra patří neodmyslitelně k sobě. Nechte nás vytvořit ve vašem centru originální vánoční dekorace, která zpříjemní vašim zákazníkům nakupování a vánoční pohodu. Naše společnost každoročně dotváří vánoční atmosféru svými produkty od světelných kabelů až po 3d dekorace

Výzdoba komerčních objektů

Banky, business centra, obchodní pasáže, autosalony, čerpací stanice a podobná další zařízení v posledních letech také objevují kouzlo profesionální vánoční výzdoby. Využijte naší nabídky a nechte si osvětlit objekt dle Vašeho přání.


vánoční výzdoba rodinného domu


Vánoční dekorace pro Rodinné domy

Vánoční osvětlení rodinných domů se objevuje stále více. Světelná LED výzdoba a LED dekorace v různém provedení jsou velmi oblíbené z důvodů minimální spotřeby elektrické energie a pro své ekologické a moderní řešení. Nejoblíbenější produkty na osvětlení fasád domů jsou světelné krápníky a LED řetězy na osvětlení stromů. Pořiďte si i Vy vánoční světelné dekorace rodinných domů a jejich zahrad.

 

 

Vánoční osvětlení na klíč

Adventní výzdoba se liší vzhledem, funkčností a mnoha dalšími aspekty. Proto není vždy jednoduché sladit vánoční dekoraci do jednoho působivého celku. Chcete profesionální vánoční výzdobu a o nic se nestarat? Kontaktujte nás O vše se postaráme sami.

 

vánoční výzdoba - LED technologie

LED technologie

 

O LED technologii je stále větší zájem i v oblasti světelných dekortací. Vyznačuje se nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vysokou svítivostí. LED výzdoba spotřebuje až o 80% méně energie. Navíc se udává životnost až 100 000 hodin, což je v porovnání s klasickou žárovkou 10x více. LED osvětlení se nezahřívá a nepraská. Pravidelná obměna světlené dekorace sleduje nejnovější trendy ve vztahu k životnímu prostředí a ekologii.