1. Úvod
  2. SLUŽBY
  3. SEZÓNNÍ VÝZDOBA
Sezónní výzdoba

Jarní, letní, podzimní a zimní dekorace s rozličnými motivy opět ve 2d nebo 3d provedení. Zařídíme sezónní výzdobu pro jakýkoliv objekt. Zdobíme banky, obchodní centra, komerční centra, obchodní pasáže, autosalony, čerpací stanice, školy, školky, ulice a další. Dekorace interiérů a exteriérů. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, tudíž Vaše podzimní výzdoba bude jedinečná.

 

jarní výzdoba 3d dekorace

 

 

Jarní výzdoba

Každý z nás se během zimy těší na jaro, jeho svěží zeleň a nádherné barvy a vítá první květinové posly jara. Nemusíte však jen čekat, až jaro vyraší v parku nebo na zahradě. Připravte si včas jarní dekorace a zlepšete náladu Vašich zákazníků.
Stačí několik motivů jarní výzdoby jako například tráva, květiny, větvičky, listy, ovoce, motýli, včely, zvířátka a jaro k vám přijde rychleji.

 

Podzimní výzdoba

Mezi tradiční symboly podzimu patří například barevné listí, létající draci, zvířátka z kaštanů, červená jablka, dýně, ořechy a houby. Významnou událostí v tomto období je nový školní rok, viz. tématické dekorace.

 

Letní výzdoba

Léto je plné ovoce, květin, grilování, koupání a slunce. Zpříjemněte letní vedra svým zákazníkům veselou letní výzdobou.

 

Zimní výzdoba

Zimní dekorace představujeme v řadě zimních 3D a 2D motivů, například ledové kostky, vločky, rampouchy, ledopády, umělý sníh, iglú, lední medvědi, tuleni, sněhuláci a mnoho jiných. To vše Vám nabízíme z našeho bohatého sortimentu zimních dekorací. Originální zimní výzdobu Vám navrhneme zcela zdarma.

 

Vánoční dekorace pro OCInformace pro zákazníkyKDO JSME

Kde nás najdete

Ostrá horka I/511
760 01 Zlín
Czech RepublicKontakt

Antonín Pešek                                       
jednatel společnosti

Mob.: +420 602 227 226

pesek@az-dekorace.cz
pesek@blachere-illuminations.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz