1. Úvod
  2. KDO JSME
  3. KDO JSME


Blachere Illumination CZ

TVŮRCI SVĚTELNÝCH ZÁŽITKŮ PO DOBU 50 LET!

 


Jsme dodavatelé vánoční a jiné sezónní dekorace. Jako jedna z několika poboček francouzské společnosti Blachere Illumination SAS se prostřednictvím naší výzdoby staráme o naladění příjemné atmosféry v nákupních centrech, firmách, městech a obcích v rámci celé České republiky.Jsme dodavatelé vánoční a jiné sezónní dekorace. Jako jedna z několika poboček francouzské společnosti Blachere Illumination SAS se prostřednictvím naší výzdoby staráme o naladění příjemné atmosféry v nákupních centrech, firmách, městech a obcích v rámci celé České republiky.

Zajišťujeme výzdobu a jiné tématické dekorace pro interiéry a exteriéry budov, ulice měst a obcí, a to nejen výhradně k příležitosti adventu a Vánoc, ale i jiných událostí včetně svátku Sv. Valentýna, velikonoční, jarní, letní či podzimní výzdoby. Silné zázemí nadnárodní společnosti a široká škála produktů nám umožňuje uspokojit různá přání našich zákazníků, včetně požadavků na výrobu a dodání specifické dekorace na míru.Naše služby

Zařídíme sváteční i tématickou výzdobu pro jakoukoliv příležitost s rozličnými motivy ve 2D nebo 3D provedení. Zdarma vytváříme grafické návrhy dle konkrétních přání a požadavků zákazníka, který si tak může udělat lepší představu, jak bude konečná výzdoba ve skutečnosti vypadat. Od návrhu až k realizaci přistupujeme individuálně k jednotlivým projektům, tudíž Vaše výzdoba bude zaručeně jedinečná.Proč s námi začít spolupracovat?

  • Hezké prostředí podporuje nákupní chování
  • Osobní přístup a profesionální jednání
  • Kompletní servis od A do Z
  • Podpora kdekoliv po celé ČR
  • Dobře provedená výzdoba je vaší i naší vizitkou
  • Originální výrobky s certifikátem kvality
  • Nejnovější technologie, důslednost, spolehlivost
  • Rozsáhlé reference
Naši zákazníci 

Blachere-Illumination CZ s.r.o.

Ostrá horka I/511
760 01 Zlín
Czech Republic

IČO02184770
DIČCZ02184770 Informace pro zákazníkyKDO JSME

Kde nás najdete

Ostrá horka I/511
760 01 Zlín
Czech RepublicKontakt

Antonín Pešek                                       
jednatel společnosti

Mob.: +420 602 227 226

pesek@az-dekorace.cz
pesek@blachere-illuminations.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz