Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. SLUŽBY
  3. Tematická výzdoba
Tematická výzdoba

Nezapomínáme ani na aktuální události a výzdobu, jež zpříjemní Vašim zákazníkům pobyt a tak podpoří váš prodej. Vytvoříme pro Vás  například dekoraci na halloween, školní výzdobu před začátkem školního roku, velikonoční dekorace a další.

 

Valentýnská výzdoba

Vytvořte svým zákazníkům hezký den svatého Valentýna. Valentýnská dekorace nabízí širokou nabídku motivů: srdíčka, srdce, květiny a jiné 2D i prostorové dekorace světelné, papírové, sisalové nebo z dalších různých materiálů, například dekorace z peří, 3D motivy s růžemi.
Stejně jako ostatní dekorace i dekorace na valentýnské téma vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Tímto Vám zaručujeme originální a poutavou valentýnskou výzdobu pro Vaše prostory. Grafický návrh pro Vás zpracujeme zcela zdarma.

 

valentýnská výzdoba

 

 

Velikonoční výzdoba

Velikonoční svátky jsou po Vánocích naším druhým nejvýznamnějším svátečním obdobím. Nabízíme Vám 3D a 2D velikonoční motivy jako jsou například vejce, skořápky, velikonoční zajíci, velikonoční kuřata, velikonoční beránky, pomlázky, květinové koule, dekorované břízy.
Velikonoční výzdoba od nás je jedinečná svou originalitou, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Navíc Vám zdarma zpracujeme grafické návrhy.

 

velikonoční výzdoba 3d dekorace

 

 

Začátek školního roku

Významnou událostí podzimu je nový školní rok. Na zakázku Vám vyrobíme například obří školní pomůcky, aktovky, učebnice, tabule nebo počítadla.

 

 

Halloweenská výzdoba

Halloween je pro nás poměrně nový svátek oblíbený především u dětí. Tradičním halloweenským vzorem jsou samozřejmě dýně, pavouci, netopíři, strašidla nebo halloweenské stromečky.
Sychravé podzimní počasí je jako stvořené  pro halloweenské strašidelné masky, zapálené dýně a oslavy vskutku magické. Nepromeškejme tuto možnost oslavit s dětmi Halloween - svátek, který i u nás začíná být vítanou příležitostí pobavit se trochu jinak než velí české tradice. Nepromarněte šanci zpříjemnit zákazníkům nástup chladně nevlídného podzimu. Halloween není nudná oslava, ale pořádně bláznivá a vzrušující jízda. Vybočte z předvánočního šílenství a nabídněte zákazníkům něco veselého, vyzdobte svůj objekt na Halloween svátek duchů, původním názvem "Samhain" (konec pohanského léta).

 

 

výzdoba na Halloween

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz