1. Úvod
  2. SLUŽBY
  3. TÉMATICKÁ VÝZDOBA
Tematická výzdoba

 

Nezapomínáme ani na aktuální události a výzdobu, jež zpříjemní Vašim zákazníkům pobyt a tak podpoří váš prodej. Vytvoříme pro Vás  například dekoraci na halloween, školní výzdobu před začátkem školního roku, velikonoční dekorace a další.

VALENTÝNSKÁ VÝZDOBA

Vytvořte svým zákazníkům hezký den svatého Valentýna. Valentýnská dekorace nabízí širokou nabídku motivů: srdíčka, srdce, květiny a jiné 2D i prostorové dekorace světelné, papírové, sisalové nebo z dalších různých materiálů, například dekorace z peří, 3D motivy s růžemi.
Stejně jako ostatní dekorace i dekorace na valentýnské téma vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Tímto Vám zaručujeme originální a poutavou valentýnskou výzdobu pro Vaše prostory. Grafický návrh pro Vás zpracujeme zcela zdarma.

 

 JARNÍ VÝZDOBA
VELIKONOČNÍ VÝZDOBA

Velikonoční svátky jsou po Vánocích naším druhým nejvýznamnějším svátečním obdobím. Nabízíme Vám 3D a 2D velikonoční motivy jako jsou například vejce, skořápky, velikonoční zajíci, velikonoční kuřata, velikonoční beránky, pomlázky, květinové koule, dekorované břízy.
Velikonoční výzdoba od nás je jedinečná svou originalitou, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Navíc Vám zdarma zpracujeme grafické návrhy.

 


 

 Informace pro zákazníkyKDO JSME

Kde nás najdete

Ostrá horka I/511
760 01 Zlín
Czech RepublicKontakt

Antonín Pešek                                       
jednatel společnosti

Mob.: +420 602 227 226

pesek@az-dekorace.cz
pesek@blachere-illuminations.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz