Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. NOVINKY

INOVACE
BIOprint a RECYprintRECYPRINT
novinka roku 2021

Náš patentovaný proces!

Jsme hrdí, že můžeme spustit RECYPRINT, zbrusu novou sérii dekorací vyrobených z recyklovaných plastových lahví.

♻️Recykluj, tvoř a inovuj ♻️
Každý rok asi 8 milionů tun odpadu skončí v oceánech a vytvoří 7. kontinent - vír plovoucího plastu o velikosti 1/3 velikosti Evropy.
 
V Blachere máme za cíl řešit znečištění plastů recyklací PET (polyethylentereftalát), vyrobit inovativní dekorace s tímto unikátním materiálem - RPET (recyklovaný PET) 🍀

ZPRACOVÁNÍ
Nasbírané lahve jsou vytříděny podle barvy (z bezbarvé na modrou) a poté broušeny na vločky, aby byly připraveny na vytlačování.
Zrna pramenící z této proměny jsou poté vložena do našich 3D tiskáren, aby vytvořily krásné a udržitelné dekorace.

Tato unikátní metoda přispívá ke snížení emisí skleníkových plynů a pomáhá udržet naši přírodu co nejčistější 💙ONLINE KATALOG
RECYPRINT
 


RECYPRINT záložka KE STAŽENÍ


     BIOPRINT


Náš výrobní proces BIOPRINT produkuje 10x méně CO2 než hliník. 🌿🌏 Obsahuje recyklovatelné a biologicky rozložitelné struktury, vyrobené z CUKROVÉ TŘTINY 🌿 Kromě toho, že je tato inovace ekologická, znamená také to, že můžeme navrhovat vysoce kreativní a barevné dekory, které udělají radost jak ve dne, tak v noci. 💚

 

ONLINE KATALOG
BIOPRINT

     


 LED+Řešením inovací prostřednictvím používání jsme vyvinuli LED+ na podporu vašich projektů.

Výsledkem dlouholeté spolupráce s Nichia®, světovou jedničkou v oblasti LED, jsme schopni nabídnout našim klientům novou a exkluzivní LED řadu.

Nové technické vlastnosti LED+ jsou:
– Optimalizovaný a registrovaný design podporující světelnou účinnost našich řešení (obrácený kuželový princip).
– Maximální rozptyl tepla pro prodloužení životnosti LED.
– Jednotné ložisko fosforu pro rovnoměrné světelné podání.
– Optimální index ochrany: IP66 / IP69 a konektor Octoplus 230V IP67


LED+ PDF
 NORDIKA

Vánoční strom, lepší než ten skutečný!

Ve snaze vyhnout se pokácení těchto majestátních stromů jsme vynalezli strom Nordika.

Předosvětlené pomalu svítícími světly, snadno se montují a skladují, tyto stromy jsou dokonalými replikami svých přirozených bratranců, jak svým designem, tak neuvěřitelně realistickým vzhledem. Blachere tuto vánoční klasiku znovu objevuje a věnuje pozornost každému detailu: dokonalé pravidelnosti větví, kvalitní realistické povrchové úpravě a majestátní velikosti dělají ze stromu Nordika nepostradatelný produkt.

Stejně jako můžete personalizovat výzdobu stromu ve svém vlastním domě a vytvářet tak překvapení a údiv, stejně tak mohou naši klienti každý rok personalizovat svůj strom Nordika tak, aby byl jedinečný tím, že na jeho větve zavěsí barevné cetky, přidají hvězdicovou ozdobu nebo dokonce ozdobí LED balíčky kolem dřevěného podkladu.

Náš stromek Nordika je rozhodně udržitelnou a kvalitní investicí do nejkrásnější z vánočních tradic.


ONLINE KATALOG
NORDIKA
  


INTERAKTIVNÍ REALITA

Vyvinuli jsme řadu interaktivních produktů a mobilních aplikací, které se používají ve městech, městech nebo nákupních centrech k pobavení, velkému dojmu a k tomu, aby veřejnost chtěla prodloužit svou návštěvu a návrat.
Interaktivita je ještě atraktivnější než osvětlení. Spojuje generace, aby se podělily o jedinečný zážitek, když veřejnost přestane přihlížet a zapojí se.

Virtuální a realita se proplétají díky našim aplikacím Rozšířená realita s vtipnými a úžasnými postavami. Budete se moci vyfotit se Santa Clausem nebo si zahrát s jednorožcem Charliem. 

LETNÍ KOLEKCE 2021
Nejlepší pro Váš letní festival!
Díky našemu barevnému, recyklovatelnému a biologicky rozložitelnému biomateriálu BIOPRINT vám letos nabízíme zcela novou barevnou kolekci na letní sezónu 🌸 

Květiny, mušle a motýle, celá řada ekologicky šetrných dekorací je k dispozici. 

 


SUMMER záložka KE STAŽENÍ
 


 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz