Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. SLUŽBY
  3. Vánoční dekorace
Vánoční dekorace

Naše vánoční dekorace jsou vytvářeny na míru, jsou jedinečné, respektují prostor, ve kterém jsou umístěny i nároky zákazníků. Výzdoba o vánocích může být decentně vkusná a přesto vám pomůže navodit ten správný efekt vánočního období. U nás v AZ Dekorace nabízíme širokou škálu vánoční výzdoby od světelné výzdoby na veřejné osvětlení přes vánoční stromy, vánoční girlandy, světelné závěsy a LED rampouchy až po dekorační prvky z jehličí, plastové ozdoby či látkové dekorace.

Motivy: různé druhy (vločky, hvězdy, zvonečky, květiny nebo abstraktní motivy, vyrobíme ale i vánoční dekorace podle Vašich návrhů)
Materiál: Hliníková konstrukce obtažená světelným kabelem (žárovky nebo LED) nebo vyplněná kobercem z jehličí a světelným řetězem. Vyrábíme různé velikosti i barvy

 

 


Výzdoba měst a obcí

Veřejné osvětlení vyzdobené fantastickými vánočními motivy vloček, hvězd, zvonků. Girlandy, vánoční stromy s množstvím ozdob, světel a dárků. Osvětlení náměstí, budov, ulic, parků, kašen a dalších veřejných prostranství. To vše jsou symboly navozující atmosféru Vánoc. To vše jsou vánoční dekorace ulic obcí podle nás. Jak Vy si představujete vánoční aranžmá města? Sdělte nám je a my Vaše přání uskutečníme.

 

 

 

Výzdoba pro Obchodní centra

Vánoční dekorace a obchodní centra patří neodmyslitelně k sobě. Nechte nás vytvořit ve vašem centru originální vánoční dekorace, která zpříjemní vašim zákazníkům nakupování a vánoční pohodu. Naše společnost každoročně dotváří vánoční atmosféru svými produkty od světelných kabelů až po 3d dekorace

 

 

 

Výzdoba komerčních objektů

Banky, business centra, obchodní pasáže, autosalony, čerpací stanice a podobná další zařízení v posledních letech také objevují kouzlo profesionální vánoční výzdoby. Využijte naší nabídky a nechte si osvětlit objekt dle Vašeho přání.


 

 Vánoční dekorace pro Rodinné domy

Vánoční osvětlení rodinných domů se objevuje stále více. Světelná LED výzdoba a LED dekorace v různém provedení jsou velmi oblíbené z důvodů minimální spotřeby elektrické energie a pro své ekologické a moderní řešení. Nejoblíbenější produkty na osvětlení fasád domů jsou světelné krápníky a LED řetězy na osvětlení stromů. Pořiďte si i Vy vánoční světelné dekorace rodinných domů a jejich zahrad.

 

 

 

 

Vánoční osvětlení na klíč

Adventní výzdoba se liší vzhledem, funkčností a mnoha dalšími aspekty. Proto není vždy jednoduché sladit vánoční dekoraci do jednoho působivého celku. Chcete profesionální vánoční výzdobu a o nic se nestarat? Kontaktujte nás O vše se postaráme sami.

 

 

 

LED technologie

 

O LED technologii je stále větší zájem i v oblasti světelných dekortací. Vyznačuje se nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vysokou svítivostí. LED výzdoba spotřebuje až o 80% méně energie. Navíc se udává životnost až 100 000 hodin, což je v porovnání s klasickou žárovkou 10x více. LED osvětlení se nezahřívá a nepraská. Pravidelná obměna světlené dekorace sleduje nejnovější trendy ve vztahu k životnímu prostředí a ekologii.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz